REFERENCJE:

Szukając fotografa, który uwieczniłby dzien naszego slubu trafiliśmy na bardzo wiele ofert. Teraz, za każdym razem gdy oglądamy zdjęcia zrobione przez Marka wiemy, że podjęliśmy słuszną decyzję. Zdjęcia są piękne, wyjątkowe, wspaniale oddają magiczne chwile z najważniejszego dnia w naszym życiu. Całość, w połączeniu z eleganckim albumem wygląda zachwycająco. Także rodzina i znajomi są pod dużym wrażeniem zdjęć. Cieszymy się, że mamy tak piękną pamiątkę z naszego ślubu.
Małgorzata i Luke


Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowne zdjęcia z naszego ślubu. Kiedy zobaczyliśmy nasz fotografie byliśmy pod ogromnym wrażeniem - są piękne!! Nie ma dnia żebyśmy nie oglądali naszego albumu. Napewno będziemy polecać! :)
Magda i Mariusz


Serdecznie polecamy współprace z Markiem. Fotografie przewyższyły nasze oczekiwania. Trochę musieliśmy na nie poczekać ale opłacało się. Dzięki tobie mamy super pamiątkę z naszego ślubu. Dziękujemy!
Kasia i Michał


Muszę przyznać, że zdjęcia są boskie!! Bardzo nam się podobają. Bardzo się cieszymy że to właśnie Ciebie znaleźliśmy. Będziemy polecać. Pozdrawiamy :)
Agnieszka i Michał


Spełniło się nasze marzenie - wzięliśmy ślub! :) Spełniły się też nasze oczekiwania co do pamiątki z naszego ślubu. Zdjęcia są śliczne a już te z pleneru wspaniałe.
Marta i Tomek
Nazywam się Marek Królik. Jestem fotografem ślubnym. Należę do kilku polskich i światowych stowarzyszeń fotografów ślubnych, zrzeszających najlepszych fotografów wykonujących zdjęcia ślubne w Polsce i na świecie. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, znajdziecie tam Moje fotografie ślubne, które prezentuje, aby pokazać Mój styl pracy i Mój pogląd na piękno jakie dostrzegam w tej pięknej uroczystości. Wykonując zdjęcia ślubne w tym pięknym dniu mam możliwość pracy ze szczęśliwymi ludźmi przy wspaniałych nastrojach. Fotografia ślubna stała się moim sposobem na zrealizowanie swojej pasji, a przy tym dostarczene Wam pamiątki na wysokim poziomie do której będziecie wracać z przyjemnością przez długie lata. Mieszkam w Warszawie, ale pracuję wszędzie: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Zakopane - odległość mnie nie ogranicza. Życzę Wam Wszystkiego Najlepszego!